ADR-3000 аналогова адресна централь пожежної сигналізації

ADR-3000 Аналогова централь пожежної адресної сигналізації від Ізраїльського виробника Telefire

49677,00 грн.

ADR-3000

Сучасна панель управління пожежною сигналізацією ADR-3000. Використовуючи тежнологію пожежних комунікацій Telefire ти інтелектуальні системи аналогової адресації, система дозволяє прводити спостереження та контроль за приладами сповіщння, чим забеспечує максимальну надійність та продуктивність систем пожежної сигналізації.

ADR-3000 займає проміжне положення між звичайними системами пожежної сигналізації та великими аналоговими адресними системами, що дозволяє застосовувати новітні технології на невеликих установках пожежної сигналізації. Але при цьому ціна достатньо рентабельна. Окрім того ADR-3000 може слідкувати за широким діапазоном димових, теплових та газових сповіщувачів, мультісенсорних сповіщувачів, точок оповіщування, сирен, автоматичних вогнегасників і т.п., надавая можливість швидко реагувати у разі небезпеки.

ADR-3000 проводить моніторинг кожного окремого адресного пристрою, в тому числі відстежуючи налаштування тривожних показників кожного сповіщувача і умовами включення сигнальних пристроїв. Система здатна проводити будь-які логічні операції на будь-якому з приладів системи. Данні, в тому числі про час і місце подій, зберігаються у пам’яті системи. Їх можна легко зчитувати з великого та зручного у користуванні LCD-дисплея, монітора ПК або роздруковки. Будь-яка аномалія у поведінці пристроїв системи буде детально відображена на екрані, в тому числі сигнали тривоги, несправності, поломки та інші данні, необхідні для обслуговування системи або подачі сигналу тривоги.

Можливості системи управління пожежною сигналізацією ADR-3000 можливо поліпшити, підключивши 2 або більше (до 32-х) панелей управління, розташованих як в одній, так і в декількох будівлях, до єдиної централізованої мережі, розширивши можливості системи з 508 до 16256 адресів. Будь-яка з панелей мережі зхможе відповідати на сигнали тривоги та поломок з інших панелей. ADR-3000 можна підключити до мережі зв’язку та спостерігати за панеллю управління пожежною сигналізацією через LAN, WLAN або інтернет за допомогою стандартного браузера або власного програмного забезпечееня Telefire – TCS-3040, а також передавати інформацію про сигнали тривоги та поломки через вбудований веб-сервер, електронну пошту та СМС-повідомленням.