ADR-823A Модуль вводу/виводу пожежної сигналізацїї Telefire

Telefire

ADR-823A – трьохканальний модуль вводу/виводу пожежної сигналізації ізраїльської компанії Telefire

3607,50 грн.

ADR-823A

Трбохканальний модуль вводу/виводу з контролюємими входом та виходом.

Модуль допомогає активувати 8 неконтролюємих виходів тільки тільки для допоміжних показань. Він застосовується для синоптичної панелі, сигнальних ламп, направляючих знаків, релє та т.п.

Цей модуль має дві вихідних ланцюжеи (ланцюжок оповіщення тривоги – NAC) та один вхідний ланцюжок (ланцюжок пускового пристрою – IDC). Цей модуль призначений для використання там, де є необхідність у декількох вихідних та вхидних модулях для виконання функцій контролю, сигналізації та автоматичного пожежогасіння.

Модуль використовується як зв’язуюча ланка між адресно-аналоговим пультом керування ADR-3000 і звичайними пристроями попередження, сигналізації і активації, такими, як сирени, стробоскопи, пристрої автоматичного пожежогасіння, реле тиску, клапани та реле потоку.

ADR-823A керує двома 2-дротовими лініями входу. Перша, NAC A, є виходом із “зворотньою полярністю” і активує додаткове реле із “сухими контактами”. Друга лінія, NAC B, є виходом “рівня активації”. Кожен вихід має окрему адресу.

Окрім того пристрій включає в себе двохдротовий вхідний ланцюг (IDC), призначену для підключення до реле витрати або кнопки тривоги у я кості окремої адреси, або к контролюємому реле тиску з тою ж адресою, що й в NAC A.

Модуль має 4 конфигурації, встанавлюємих за допомогою перемичек на модулі. Логічні властивості і кількість адрес обираються відповідним засобом.

Модуль з’єднується з пультом керування і керується ним через шлейф, отримуючі живлення 24В постійного струму від пульта керування або місцевого адресного блоку живлення, такого як TPS-34A від ізраїльского виробника Telefire.

Модуль передає на пульт керування  контролюємий стан підключення навантажень. Стан ланцюга навантаження передається як обривання або коротке замикання.

Модуль займає від 1 до 3 послідовних адрес (в залежності від встановленої перемички), перший з яких програмується PROG-4000.