TFH-280A Аналоговий адресний тепловий сповіщувач пожежної сигналізації

Telefire

TFH-280A тепловий аналоговий адресний сповіщувач пожежної сигналізації від Ізраїльського виробника Telefire

951,60 грн.

TFH-280A

 

TFH-280A – передовий адресно-аналоговий тепловий сповіщувач Ізраїльської компанії Telefire, поєднуючий два режими роботи – з постійною та підвищующоюся температурою. Сповіщувач сумісний з адресно-аналоговим пультом керування ADR-3000.

Сповіщувач має потужний мікропроцессор, який довзоляє здійснювати точний контроль теплового сповіщувача, обробку сигналів та двосторонній зв’язок між сповіщувачем та пультом керування.

TFH-280A має сигнальний світлодіод, видимий на 360°. Цей світлодіод блимає за нормальних умов експлуатації і постійно горить під час тривоги.

Встановлений адрес датчика програмується в його пам’яті без використання механічних перемикачів або рухомих частин.

Сповіщувач слідкує за температурою за допомогою терморезистора, забезпечуючого вихідний сигнал, пропорційний температурі повітря.

Цей тепловий сповіщувач може працювати в одному з двох режимів, які можливо налаштувати на пульті керування за допомогою меню:

  • В режимі постійної температури – рівень увімкнення сигналу тривоги обирається між 50°C та 90°C з покроковим зростанням в 1°C (від 122°F до 194°F з покроковим зростанням у 1,8°F).
  • В комбінованому режимі – виявлення тепла за умов постійної та зростаючої температури. В цьому режимі порог включення сигналу тривоги для швидкості збільшення температури може бути встановленим між 7°С у хвилину та 13°C у хвилину (12,6°F та 23,4°F відповідно), а поріг постійної температури у 60°C (140°F).

Температуру навколишнього середовища, режим роботи та рівні увімкнення сигналу тривоги можливо спостерігати на пульті керування за допомогою меню перевірки поточного контролю. Більш детальну інформацію можна знайти в документації про роботу пульта керування.

Сповіщувач легко впізнати по чітко видимому користувачеві літері “Н” (“heat” – тепло), позначеній на кришці сповіщувача.