TFO-480A Аналоговий адресний сповіщувач диму

Телефайер

TFO-480A Аналоговый адресный оптический датчик пожарной адресной сигнализации от Израильского производителя Telefire

1020,05 грн.

TFO-480A

 

TFO-480A –передовий адресно-аналоговий фотоелектричний сповіщувач диму від Ізраїльського виробника Telefire, який надає наступні переваги:

  • Вважеється екологічно безпечним, тому що не має радіоактивних матеріалів
  • Сповіщувач має потужний мікропроцессор, який слідкує за модулями сповіщувача і виконує удосконалену обробку сигналу, що забезпечує швидке та надійне виявлення пожежі без погіршення роботи в результаті впливу оточуючого середовища та бруду
  • Сповіщувач має фотоелектричний механізм, включаючий в себе лабіринт та інфрачервоний трансівер, працюючі разом для виявлення світла, відбиваючогося від частинок диму у сповіщувачі
  • Сповіщувач дуже добре вловлює дим, який виділяється за умов тління та горіння різних матеріалів

Мікропроцессор TFO-480A забезпечує високий рівень захисту від перешкод і діє інтерактивно, компенсуючи зміну частоти на пульті керування, щоб подолати зміну оточуючих погодних умов і накопичення пилу в камері сповіщувача. Як тілько сповіщувач втрачає здатність виробляти таку компенсацію, на пульті керування відображується сигнал несправності, який вказує на необхідність очищення окремого сповіщувача. Окрім цього мікропроцессор виконує обробку сигналів, дозволяючи здійснювати точний контроль фотоелектричної камери у відповідності з встановленими на пульті параметрами, а також керувати процесом зв’язку з пультом керування.

Широкий динамічний діапазон роботи дозволяє збільшити проміжки часу між чистками.

Сповіщувач оснащений сигнальним світлодіодом, який має 360° видимість. Цей світлодіод блимає за нормальних умов експлуатації і постійно горить під час тривоги.

Інтегральне тестування та діагностичні схеми дозволяють здісйнювати недороге обслуговування.

Персонал, який має належний допуск, може прочистити камеру та лабіринт сповіщувача на місці його розташування.

Встановлений адрес сповіщувача програмується в його пам’яті без використання механічних перемикачів або рухомих частин.

Сповіщувач диму складається із вентилюємої камери (лабіринта) та інфрачервоного трансівера, який виявляє розсіювання світла від частинок диму в камері.

Чутливість сповіщувача можливо регулювати з пульта керування в межах 0,8% – 2,0% / футов (потемніння), з покроковим збільшенням у 0,2%. Більш детальну інформацію можна знайти у відповідній технологічній інструкції для роботи з пультом керування.

Сповіщувач легко впізнати по чітко видемій користувачу літері “О” (оптичний), позначеній на кришці сповіщувача.

TFO-480A – це передовий стандартний фотоелектричний сповіщувач диму від компанії Telefire.