ДОМОФОНЫ И ПАНЕЛИ ВЫЗОВА

Переговорні пристрої, що забезпечують внутрішній диспечерський зв’язок на службових та житлових об’єктах, також відносяться до організаційно-кумунікаційних систем. Ці системи в деякій мірі можуть посилити комплекс безпеки.

В побутових умовах переговорні пристрої також актуальні для організації кумунікаційної мережі в приватних будинка як в якості внутрішньої системи зв’язку, так і для зв’язку зі слуюбовими приміщеннями (гараж, гостьовий будиночок тощо). В даному випадку ця мережа не тількі підвіщує комфорт будинка, але в якійсь мірі знижує залежність від стільникового зв’язку або аналогової телефонної мережі. Останнім часом помітна тенденція використання ціх пристроїв в багатоквартирних житлових будинках (зв’язок з конс’єржем).

На сьогодняшній день пристрої диспечерського зв’язку встановлюють на великих підприємствах з багатьма виробничими секторами, в транспортних структурах, в бізнес-центрах, торгівельних організаціях.

Компанія “КТЦ Охоронні Системи” пропонує широкий спектр домофонів та панелей виклику для забезпечення безпеки вашого будинку, квартири або бізнесу.

Новинки в категории