КОНТРОЛЬ ДОСТУПА

Система контролю та управління доступом (СКУД) – це програмно-техничні засоби, які застосовуються для обмеження і управління доступом в приміщення або об’єкта в цілому і яке дозволяє розподілити права доступу різних людей в окремі частині об’єкту. Також система контроля управління доступу застосовується для запобігання проникнення на об’єкт небажаних осіб, надання тимчасового допуску, контролю переміщення співробітників або відвідувачів на об’єкт, визначення робочого часу співробітників, розрахунок часу знаходження в окремих приміщеннях та інші організаційно-облікові нюанси.

Використання СКУД в першу чергу направлено на захист та обмеження доступу в найважливіші приміщення. В мінімальному варіанті системою оснащується тількі вхід у приміщення. При цьому встановлюється електричний замок з вмонтованим контролером і зчитувачем, наприклад, карт proximityабо електронних брелоків. Власник об’єкту також може видати додаткові ключі співробітникам або особам, якім довіряє. Зчитувачі налаштовуються на допуск тількі обмеженого кола осіб через введення номерів їх ідентифікаторів. Для допуска обслуговуючого персоналу в заблоковані приміщення, наприклад серверну або архівну кімнату, надаються тимчасові картки допуску.

Компанія “КТЦ Охоронні Системи” пропонує різноманітні системи контролю та управління доступом, які дозволяють не тільки збільшити безпеку вашого бізнесу, але й значно покращать його контроль та ефективність.

Новинки в категории