Для надійного захисту Вашої квартири, будинку, офісу або бізнесу наш інтернет-магазин пропонує різноманітні системи охорони для автономної роботи та системи з можливістю підключення на пульт охоронної компанії. Якщо в приміщенні вже зроблений ремонт або з якихось причин неможливо прокладати дроти, ми пропонуємо Вас бездротові системи охорони приміщень від українських та закордонних виробників.

Не зважаючи на різні методи, які виробники використовують для реалізації безпеки, зазвичай всі системи охоронної сигналізації працюють приблизно за таким алгоритмом: на об’єкті під охороною встановлені сповіщувачі (сповіщувачі руху, магнітоконтакти (геркони), сповіщувачі розбиття скла тощо), які з’єднані з центральною панеллю сигналізації дротовим або бездротовим способом. У разі виявлення порушника сповіщувач реагує та передає видповідний сигнал, а центральна панель переходить у режим тривоги, в якому можлива активація виконуючих пристроїв (сирени тощо) або передача сповіщень про інцидент.

Система охоронної сигналізації зазвичай має декілька рубежів охорони. Перший рубіж охорони контролює периметр приміщення: відкриття та закриття вікон та дверей. Другий рубіж контролює внутрішній об’єм приміщення. Третій рубіж охорони застосовується у випадках, коли є необхідність захистити окремі зони, наприклад сейфи та вітрини.

Для повноцінної охорони об’єкта ми рекомендуємо доповнити охоронну сигналізацію системою охоронного відеоспостереження.

Для надійного захисту Вашого будинку, квартири, офісу або бізнесу інтернет-магазин “КТЦ Охоронні Системи” пропонує  різноманітні системи для автономної роботи та для підключення на пульт охоронної компанії. На Ваш вибір ми маємо дротові та бездротові системи охоронної сигналізації.

Новинки в категорії