ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ ЗАМКИ

Електромеханічні замки – дуже зручна деталь системи контроля та управління доступом не тільки для бізнесу або офісу, але й для охорони  квартири або будинку. Такий замок дозволяє видкривати/закривати двері навіть якщо Ви не знаходитесь на самому об’єкті.

Основним елементом в електричних замках є запорний механізм, як в звичайних замках, тому за наявності циліндру їх можливо відкрити звичайними мехаічними ключами, які поставляються в комплекті з пристроєм. Однак головною відміною електрозамків є наявність електрокерованого приводу, який забезпечує можливість дистанційного управління доступом.

Електромеханічні замки та електрозасувки використовуються як частина систем контролю та управління доступом, відеодомофонів або як автономні пристрої з вмонтованою або зовнішньою кнопкою відкриття. Електромеханічни замки розділяють на дві групи: за способом монтажу та за методом відкриття засуву. Пере тим, як купувати електромеханічний замок, потрібно приділити увагу особливостям кожного виду, що дозволить зробити правільний вибір і наші менеджери з задоволенням допоможуть Вам обрати замок під Ваші потреби та умови.

ТОВ “КТЦ Охоронні Системи” пропонує широкий вибір електромеханічних замків для забезпечення безпеки Вашого будинку, квартири, бізнесу або офісу.

Новинки в категорії