Цього року компанія “Охоронні Системи” відсвяткувала своє 23-річчя. Сьогодні безсумнівно є одними з лідерів індустрії безпеки в Україні. За минулі роки в компанії сформувався колектив висококласних спеціалістів, здатних вирішити будь яку задачу в області забезпечення технічної безпеки об’єктів самого високого рівня складності.

Забезпечення безпеки життя людей, збереження їхнього майна, захист майна суб’єктів підприємницької діяльності від розкрадання та пожеж є надзвичайно відповідальною роботою. З цих самих причин послуги, які надаються в сфері безпеки, жорстко регулюються державою через видачу спеціальних ліцензій. “Охоронні Системи” мають всі необхідні ліцензіі МВС та УПО України, що надають можливість нашій компанії виконувати роботи з проектування, монтажу та обслуговуванню систем пожежної та охоронної сигналізації, наданню послуг з охорони громадян та майна.

За роки роки роботи кожне направлення діяльності набуло концептуальної форми, що дозволяє спеціалістам нашої компанії комплексно вирішувати задачу заезпечення безпеки об’єктів. Застосування потужних програмно-апаратних засобів у якості об’єднуючого елементу різних систем безпеки сіворює з окремих розрізнених компонентів єдиний комплекс, який забезпечує всі аспекти ьезпеки на високому сучасному рівні. Вирішення технічних задач такого рівня складності є кожноденною практикою спеціалістів нашої компанії, що надає право називати нашу компанію системним інтегратором. Про рівень вирішуємих задач красномовно свідчить перелік об’єктів, на яких наша компанія вирішувала задачу інтегрованої системи безпеки. Достатньо перелічити останні об’єкти на яких ми працювали: Чорнобильська, Рівненська, Хмільницька, Південноукраїнська АЕС, гідроелектростанції Дніпровського каскаду (об’єкти загальнонаціонального значення), “Райффайзен банк Аваль”, ТЦ “Городок”, ТЦ “Мандарин плаза”, ТЦ “Меркс”, офісний центр “Гедеон Ріхтер”, СК “ТАС”, посольство Китайської народної республіки, консульство республіки Румунія, казино “Імперіал”, магазини “Нова Лінія”, “Brocard” та інші.

Окрім того “Охоронні Системи” є одним з засновників журналу “F+S” – основного науково-технічного видання в Україні з проблем безпеки, який неодноразово визнавався найкращим українським журналом в своїй сфері. За час існування журнал зумів завойувати повагу як серед керівників профільних підприємств, організацій та установ, так і серед рядових споживачів засобів безпеки.

about-fs

КЕРІВНИЦТВО

БУХГАЛТЕРІЯ

ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

СКЛАД

ЛОГІСТИКА