В Києві Ви маєте можливість особисто забрати замовлення в нашому магазині, який знаходиться за адресою: вул. Дніпровська набережна, 26-Д (м.Осокорки).

Доставка по Україні:

1) Компанією “Нова пошта“. Завдяки доставки через “Нову Пошту” Ви маєте змогу отримати Ваше замовлення у найвіддаленішому куточку України. В середньому доставка займає 1-3 дні. Під час замовлення товару наші менеджери обговорять з Вами дату доставки до відправлення товару. Середня вартість доставки товарів з послугою наложного платежу через “Нову Пошту” до пункту самовивозу складає 50 грн.

2) Компанією “Укрпочта“: більше 14 тисяч поштових відділень по всій території України, бильше 10 тисчяч з яких знаходяться у сільський місцевості.

Оплата:

1) Готівкою при отриманні товару у нашому магазині;

2) Безготівковий розрахунок на р/р. Оформити платіжку можна у відділенні будь-якого банку.

3) В будь-якому терминалі самообслуговування ПАТ КБ “Приватбанк”. Щодо деталей переказу зв’яжіться з нашими менеджерами.

Умови обслуговування (політика поверненя товару):

Ви можете обміняти або повернути товар на протязі 14 днів після придбання товару. Це право гарантує Вам “Закон про захист прав споживачів”.

Щоб реалізувати цю можливість, будь ласка, перевірте наступне:

  • товар не був у вживанні та не моє ознак вживання: подряпин, сколів, потертостів тощо;
  • товар повністю у комплекті і цілісність його пакування не порушена;
  • Збережені всі ярлички та заводська маркировка.

Де та як можно обміняти або повернути товар?

Обмін або повернення товару можна зробити в нашому магазині.

Під час повернення важливо мати при собі паспорт. Ми повернемо Вам гроші у день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, не пізніше 7 днів з дня повернення товару.

Якщо Ви знаходитесь не в Києві, Ви можете повернути товар тим самим чином, яким ви його отримали, наприклад чере “нову Пошту”. Якщо товарний вигляд і пакування товару збережені – ми обміняємо Вам товар або повернемо гроші.

Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте нам: (044) 500-57-30 або (067) 841-25-55, (093) 841-25-55, (066) 841-25-55