AJAX MotionCam

Ajax

Сповіщувач руху з фотокамерою для верифікації тривог

2612,86 грн.

Більше, ніж фото. Швидше, ніж відео.
Завдяки MotionCam ви знатимете про реальну ситуацію вдома ще до того, як грабіжники зрозуміють, що попалися. Слідом за моментальною тривогою сповіщувач надішле анімовану серію світлин для оцінки ситуації.

Звільнить від зайвих хвилювань
Няня повернулася додому з покупками та забула зняти квартиру з охорони. Система безпеки зобов’язана підняти тривогу. Але батьки спокійні: завдяки серії світлин сповіщувача MotionCam вони бачать причину тривоги.

Попередить про загрозу
В офісі спрацювала сигналізація. Система Ajax прислала співробітникам і охоронній компанії світлини зі сповіщувачів MotionCam. Будьте обережні: злочинець озброєний!

Догляд за будинком уночі
У заміський будинок проникли зловмисники. Навіть у темряві, завдяки інфрачервоній підсвітці, на світлинах MotionCam видно прикмети грабіжників. Поліція зловила їх на гарячому.

Поважає особистий простір
MotionCam розроблений для контролю безпеки, а не вашого особистого життя. Сповіщувач руху не робить фото за запитом — тільки в разі тривоги. Всі дані шифруються під час передавання та зберігання. Світлини MotionCam ніхто не обробляє й не аналізує. Більше не потрібно жити під цілодобовим наглядом відеокамер, щоб побачити причину тривоги.

  • Запис тільки в разі тривоги
  • Фото захищені шифруванням
  • Ми не бачимо ваших фото

Розсіює будь-які підозри
MotionCam ігнорує домашніх тварин зростом до 50 см завдяки цифровому алгоритму SmartDetect. Але якщо в допитливого вихованця все ж вийде викликати тривогу, фотозвіт покаже, що вдома нічого не загрожує.

Унікальні бездротові технології
Сповіщувач руху MotionCam використовує одночасно два радіопротоколи: Jeweller для інформування про тривоги й Wings для передавання фото. Ви матимете фото з місця події менш ніж за 9 секунд після виявлення руху, а тривога, як і раніше, прийде за частку секунди. Навіть у разі перебоїв зв’язку та слабкого сигналу. Завдяки дальності зв’язку з хабом до 1700 метрів, сповіщувач легко встановити там, де він буде найефективніший. І у MotionCam рекордна для охоронних сповіщувачів із камерами автономність — до 4 років роботи від встановлених батарей.

Інтуїтивне встановлення та під’єднання
MotionCam під’єднується до системи безпеки Ajax за кілька кліків. Відкрийте мобільний додаток Ajax, заскануйте QR-код і додайте датчик у кімнату. Закріпіть MotionCam на стіні, не розбираючи корпус. Переконайтеся, що видимість сповіщувача не закривають вази, шафи та скляні конструкції. Готово!